paetukutuku tawhito

Nau mai ki nga huinga huinga o ALMANCAX. KA KIMI KOE KO NGA MOHIohio KATOA E KIMIHIA E KOE MO TE TIAMANI ME TE REO TIMANIA I TO TATOU WANANGA.
    Tutay
    Kaiuru

    i uru atu ahau engari kaore tetahi e korero ki ahau :-
     
    Te mana'o nei au i kii mai raatau he aha tana e korero nei; He rorirori a Dama ki te korerorero i tetahi reo kaore e mohiotia e te iwi. ;D ;D


    Na, me te maha o nga turkan, ka tae ano koe ki o raatau taumata. Ka haere te wa, ka ako ma te korero, ma te tuhi tuhi ranei.

    Tutay
    Kaiuru

     
      He tika taau, engari na te nui o a raatau korero ka mutu taku tumanako inaianei! Ko enei akoranga ako Tiamana ka hia marama nei. :-
      nui, kei te hiahia au ki te korero inaianei ;D

    te rewera21
    Kaiuru

     
      He tika taau, engari na te nui o a raatau korero ka mutu taku tumanako inaianei! Ko enei akoranga ako Tiamana ka hia marama nei. :-
      nui, kei te hiahia au ki te korero inaianei ;D

    Ae, kei te pirangi au ki te korero pera ano, peera mena he penei taau whawhai
    Kei te hiahia ahau ki te tango i aku taumahatanga katoa inaianei
    boleeeeeeeeeeeeeeee
    ich bin rewera
    boööööööööö
    666
    felan  ;D
    ka ich bin ein türke
    Ka oati ahau mena i mohio taatau mo tenei kaupapa, ka mau tonu taku ngakau ki te whakaputa korero. :)

    Waimarie, ko te tumanako ka puta, e te tuakana, kaua e awangawanga.

    Tutay
    Kaiuru

    te rewera du bist sehr komisch. ;D ;D

    aue…
      Ka ako ahau i te Tiamana no reira ka korerorero ahau mo nga ra 2 me te mea kei te hoki ano ahau ki te iwi ..
    kia kite nga taangata me pehea te korerorero ;D ;D

    Turkan He rite koe ki te kotiro uha, e mohio ana ahau ka taea e koe. E mohio ana koe ka ngau koe i tenei Tiamana, teina.


    Ki taku whakaaro ka whakatutukihia e tatou tenei reo ma te whakaaetanga a Allah. Mena ka taea e taatau ki te tuku atu ki tenei papaanga me te taapiri i a maatau ano ki tenei papaanga, he aha e kore ai e korero penei. He aha ta tatou e hapa ana i a raatau?

    Nazira
    Kaiuru

    :)

    Tutay
    Kaiuru

    ya ich möchte bisey sagen: D he rereke te reo o nga Tiamana ..
      Ko te nuinga o ratou no Switzerland? Kua mohio ahau ki te haurua.. ;D

      I whakatauhia e au ehara tenei i te waahi moku ;D ;D

    Turkan, kaore au e mohio he aha nga take i whakapoauau ai koe. Ki taku whakaaro kei te whai nga kaiwhakahaere o te papaanga i nga mea kua tuhia e matou ki konei. Mena he he, ko nga mea e mohio ana kua whakatikatikaina.
    ???

    Tutay
    Kaiuru

    he aha te mea i pohehe koe ..
    I homai e te ua o te raumati te hononga i te tiimatanga o tenei kaupapa?
    Kei te korero au mo tera, no reira kaore e pa ana ki te papaanga!
                                            he pai nga raru ka pai.  ;)

    entschuldigung Sie bitte! : - [

    Tutay
    Kaiuru

    ko Egal! ;)

    Turkan, he tika taau, engari he reo Tiamana a Switzerland e whakamahi ana i te reo Tiamana, no reira he reo Tiamana katoa ratou, me tarai koe ki te korero Tiamana me ratou, ma ratou koe e whakahoki. kowhatu. e rua nga reo he tino rereke te wairua  ;D

E whakaatu ana i nga whakautu 15 - 1 ki te 15 (46 katoa)
  • Hei whakautu ki tenei kaupapa Me takiuru koe.